Klaverblad verenigingskamp 2019 met een tikje magie

Omdat wij graag zien dat onze leden naast het handbal veel plezier hebben bij Klaverblad Eksplosion ’71, organiseren we ook dit seizoen weer een supertof verenigingskamp.

Het Klaverblad verenigingskamp 2019 is voor al onze jeugdleden vanaf de H/F-jeugd tot en met de A-jeugd en wordt gehouden in het weekend 14 en 15 september 2019. De kamperende jeugdleden en vrijwilligers zullen dan gezellig samen vertoeven op de Elsbeemden in Sevenum. Ook nu heeft de activiteitencommissie weer enkele leuke activiteiten in petto met op zaterdag als absoluut hoogtepunt een supertof uitje naar het magische Toverland.

Dat wordt weer een weekendje genieten voor de kamperende jeugdleden en vrijwilligers van Klaverblad Eksplosion '71!

Het Klaverblad verenigingskamp wordt mede mogelijk gemaakt door onze hoofdsponsor Klaverblad Verzekeringen.