Ledenactie Klaverblad Eksplosion '71

Ben jij lid van onze vereniging en neem jij weleens iemand mee naar de handbaltrainingen? Dan hebben wij vanaf een hele mooie actie voor jou!

Maak jij iemand lid van onze vereniging, dan verdien jij een presentje. Geweldig toch?! Dus kom op, neem mee die vriendjes, vriendinnetjes, neefjes, nichtjes, klasgenootjes en buurtgenootjes. Wie weet worden ook zij lid van onze vereniging en mag jij een presentje (één presentje per nieuw lid – maximaal drie presentjes)kiezen.

Dus, heb jij in de afgelopen tijd iemand meegenomen die lid is geworden van onze vereniging? Dan nemen wij contact met je op en verdien jij een van onderstaande presentjes. Let wel, het nieuwe lid moet eerst minimaal één kwartaal lid zijn en de bestellingen vinden één keer per kwartaal plaats.